CAŁUN TURYŃSKI
Spójrz na Oblicze Bożej Miłości
Dziękuję Państwu za zamówienie pakietu „Spójrz na Oblicze Bożej Miłości”.

Ufam, że tkanina z wizerunkiem Pana Jezusa z Całunu Turyńskiego, która niebawem do Państwa dotrze sprawi Państwu radość, a folder z informacjami na temat Całunu Turyńskiego pogłębi Państwa wiedzę na temat tej niezwykłej relikwii.

Proszę pozwolić, że w tym miejscu podzielę się z Państwem swoim pragnieniem…

Bardzo zależy mi na tym, aby kolejni nasi bliźni dowiedzieli się o możliwości otrzymania wizerunku Pana Jezusa z Całunu Turyńskiego i również zamówili nasz wielkopostny pakiet.

Być może ktoś z Państwa rodziny, przyjaciół lub znajomych również chciałby otrzymać pakiet „Spójrz na Oblicze Bożej Miłości”?

Jeśli znają Państwo takie osoby, bardzo proszę w tym miejscu wpisać ich adresy e-mail:

Twój podpis:

Wówczas w Państwa imieniu będziemy mogli zachęcić ich do udziału w naszej kampanii. Poniżej mogą Państwo zobaczyć treść wiadomości, która trafi do Państwa bliskich, jeśli tylko wypełnią Państwo powyższy formularz. Z góry dziękuję za Państwa zaangażowanie i pomoc!

W Jezusie i Maryi

podpis_prezes

Prezes Stowarzyszenia
im. Ks. Piotra Skargi

Państwa znajomi otrzymają e-maila następującej treści:
Nadawca: Sławomir Olejniczak (Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi)
Temat: Jan Kowalski poprosił mnie, abym się z Państwem skontaktował w ważnej sprawie…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kontaktuję się z Państwem, ponieważ właśnie dowiedziałem się, że także Państwu bliskie są wartości chrześcijańskie. Być może zastanawiają się Państwo, skąd mam Państwa adres e-mail. Podała mi go znana Państwu osoba – to Jan Kowalski.

Proszę pozwolić, że w kilku zdaniach opowiem, dlaczego ten list trafił właśnie do Państwa.

Najpierw zacznę jednak od ważnego pytania: Czy słyszeli Państwo kiedykolwiek o Całunie Turyńskim – płótnie, w które po zdjęciu z Krzyża zostało owinięte ciało Pana Jezusa? Jestem przekonany, że tak.

A czy wiedzą Państwo, jak to możliwe, że mimo braku wielu współczesnych technologii ten wizerunek Pana Jezusa przetrwał do dziś, a w dodatku można z niego wyczytać historię z ostatnich godzin ziemskiego życia naszego Zbawiciela?

O tym jak to się stało i jakie tajemnice skrywa Całun Turyński mogą się Państwo dowiedzieć po zamówieniu naszego pakietu  „Spójrz na Oblicze Bożej Miłości”.

W ramach tej kampanii chcemy ofiarować Państwu tkaninę z wizerunkiem Oblicza Pana Jezusa z Całunu Turyńskiego wraz z folderem zawierającym informacje na temat tej niezwykle cennej relikwii.

Aby otrzymać pakiet, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową calunturynski.org i wypełnić formularz zamówieniowy.

Kończę swój list i pozdrawiam Państwa serdecznie, licząc, że nie pozostawią Państwo mojej prośby bez odpowiedzi.

W Jezusie i Maryi

podpis_prezes

Prezes Stowarzyszenia
im. Ks. Piotra Skargi

Copyright 2020 by Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi