O FILMIE

Via Dolorosa – Droga do Zbawienia to najnowszy film poświęcony męczeńskiej śmierci i zmartwychwstaniu Pana Jezusa, realizowany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Aby jak najwierniej oddać sens wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat, zaprezentujemy w nim ujęcia nagrane w Ziemi Świętej, miejscu gdzie narodził się, nauczał, cierpiał, został zabity i zmartwychwstał Jezus Chrystus.

Za sprawą naszego filmu przekonasz się, jak bardzo droga, którą szedł Zbawiciel różniła się od współczesnej Via Dolorosa. Na własne oczy zobaczysz m.in., jak dziś wygląda Golgota, Ogród Oliwny czy inne miejsca związane z męczeńską śmiercią Zbawiciela. Dzięki tej produkcji poczujesz się, jak naoczny świadek tamtych wydarzeń! Dokument ubogacą wartościowe komentarze ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, wybitnego teologa i biblisty.

DLACZEGO WARTO WESPRZEĆ TĘ PRODUKCJĘ?

Tym filmem chcemy uwrażliwić naszych bliźnich na męczeńską śmierć Pana Jezusa i pomóc im w pełni zrozumieć sens ofiary, jaką nasz Zbawiciel poniósł za każdego z nas. Do jego realizacji potrzebne są jednak znaczne środki finansowe, dlatego gorąco zachęcamy do wsparcia tego niezwykle potrzebnego dzieła.

Jeśli wesprzesz tę produkcję swoim dobrowolnym datkiem, zaraz po premierze, jako pierwszy otrzymasz dostęp do filmu!

Dla Darczyńców przygotowaliśmy specjalne prezenty!